0 Položek
Počet Název Cena
Položek
Celkem bez DPH


DPH 21 %
Celkem včetně DPH
Stránka 1 z 3Položky 1-12 z 33123
Počet záznamů na stránku
Layer 3 modular managed Ethernet switch system with 6 slots for 4-port fast Ethernet interface
62 790,00 Kč
|180404111000|
Zboží zasíláme jen v rámci České republiky.
Modular managed Ethernet switch system with 6 slots for 4-port fast Ethernet interface modules and 2
43 590,00 Kč
|180404111005|
Zboží zasíláme jen v rámci České republiky.
Interface Module with 4 10/100BaseT(X) ports, RJ45 connector
4 910,00 Kč
|180404111020|
Zboží zasíláme jen v rámci České republiky.
Interface Module with 4 multi mode 100BaseFX ports, SC connector
16 030,00 Kč
|180404111030|
Zboží zasíláme jen v rámci České republiky.
Interface Module with 2 multi mode 100BaseFX ports, SC connector, and 2 10/100BaseT(X) ports, RJ45
10 570,00 Kč
|180404111040|
Zboží zasíláme jen v rámci České republiky.
Interface Module with 4 multi mode 100BaseFX ports, ST connector
16 030,00 Kč
|180404111050|
Zboží zasíláme jen v rámci České republiky.
Interface Module with 2 multi mode 100BaseFX ports, ST connector, and 2 10/100BaseT(X) ports, RJ45
10 570,00 Kč
|180404111060|
Zboží zasíláme jen v rámci České republiky.
Interface Module with 4 single mode 100BaseFX ports, SC connector
36 420,00 Kč
|180404111070|
Zboží zasíláme jen v rámci České republiky.
Interface Module with 2 single mode 100BaseFX ports, SC connector, and 2 10/100BaseT(X) ports, RJ45
19 420,00 Kč
|180404111080|
Zboží zasíláme jen v rámci České republiky.
Interface Module with 1 long-haul (80 km) single mode 100BaseFX port, SC connector, and 3
42 740,00 Kč
|180404111090|
Zboží zasíláme jen v rámci České republiky.
Interface Module with 2 10/100/1000BaseT(X), RJ45 connector
10 370,00 Kč
|180404111510|
Zboží zasíláme jen v rámci České republiky.
Interface Module with 2 SFP (mini-GBIC) ports for 1000BaseSX/LX/LHX/ZX modules, LC connector
10 370,00 Kč
|180404111520|
Zboží zasíláme jen v rámci České republiky.
Stránka 1 z 3Položky 1-12 z 33123
Počet záznamů na stránku