0 Položek
Počet Název Cena
Položek
Celkem bez DPH


DPH 21 %
Celkem včetně DPH
Stránka 1 z 18Položky 1-12 z 2061234567891011...
Počet záznamů na stránku
ADAM-6520-BE;5-port 10/100 Mbps Industrial Switch • 5-port Industrial 10/100 Mbps Ethernet
2 530,00 Kč
|180412042020|
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 16 10/100BaseT(X) ports, 0 to 60°C
11 530,00 Kč
|180412110910|
Zboží zasíláme jen v rámci České republiky.
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 15 10/100BaseT(X) ports, 1 multi mode 100BaseFX port, SC
14 770,00 Kč
|180412110913|
Zboží zasíláme jen v rámci České republiky.
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 15 10/100BaseT(X) ports, 1 multi mode 100BaseFX port, ST
14 770,00 Kč
|180412110916|
Zboží zasíláme jen v rámci České republiky.
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 14 10/100BaseT(X) ports, 2 multi mode 100BaseFX ports, SC
16 490,00 Kč
|180412110919|
Zboží zasíláme jen v rámci České republiky.
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 14 10/100BaseT(X) ports, 2 multi mode 100BaseFX ports, ST
16 490,00 Kč
|180412110922|
Zboží zasíláme jen v rámci České republiky.
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 15 10/100BaseT(X) ports, 1 single mode 100BaseFX port, SC
17 450,00 Kč
|180412110925|
Zboží zasíláme jen v rámci České republiky.
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 14 10/100BaseT(X) ports, 2 single mode 100BaseFX ports, SC
24 180,00 Kč
|180412110928|
Zboží zasíláme jen v rámci České republiky.
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 14 10/100BaseT(X) ports, 2 long-haul (80 km) single mode
55 440,00 Kč
|180412110934|
Zboží zasíláme jen v rámci České republiky.
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 14 10/100BaseT(X) ports, 1 multi mode and 1 single mode
20 230,00 Kč
|180412110940|
Zboží zasíláme jen v rámci České republiky.
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 16 10/100BaseT(X) ports, -40 to 75°C
13 610,00 Kč
|180412110946|
Zboží zasíláme jen v rámci České republiky.
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 15 10/100BaseT(X) ports, 1 multi mode 100BaseFX port, SC
16 790,00 Kč
|180412110949|
Zboží zasíláme jen v rámci České republiky.
Stránka 1 z 18Položky 1-12 z 2061234567891011...
Počet záznamů na stránku