0 Položek
Počet Název Cena
Položek
Celkem bez DPH


DPH 21 %
Celkem včetně DPH

ICP DAS - Ethernetové mediakonvertory

Stránka 1 z 2Položky 1-12 z 1712
Počet záznamů na stránku
Multi-mode Industrial Ethernet Switch with Fiber Optics
3 020,00 Kč
|180420153010|
Single-mode Industrial Ethernet Switch with Fiber Optics
3 500,00 Kč
|180420153020|
Industrial 10/100 Base-T to 100 Base-FT Fiber Optical Converter
3 020,00 Kč
|180420153030|
10/100BaseT(X) to 100BaseFX Single-Strand Media Converter, TX 1310 nm, RX 1550 nm, SC (RoHS)
4 900,00 Kč
|180420153040|
10/100BaseT(X) to 100BaseFX Single-Strand Media Converter, TX 1550 nm, RX 1310 nm, SC (RoHS)
4 900,00 Kč
|180420153041|
 Industrial 10/100 Base-T to 100 Base-FX Media Converter; 1 multi mode, ST connector (RoHS)
3 500,00 Kč
|180420153050|
Industrial 10/100 Base-T to 100 Base-FX Media Converter; 1 single mode, SC connector (RoHS)
5 710,00 Kč
|180420153060|
Industrial 10/100 Base-T to 100 Base-FX Media Converter; 1 multi mode, SC connector (RoHS)
3 500,00 Kč
|180420153070|
 Industrial 10/100 Base-T to 100 Base-FX Media Converter; 1 multi mode, SC connector (RoHS)
3 500,00 Kč
|180420153080|
 Industrial 10/100 Base-T to 100 Base-FX Media Converter; 1 single mode, SC connector (RoHS)
3 890,00 Kč
|180420153090|
 Industrial 10/100 Base-T to 100 Base-FX Media Converter; 1 multi mode, ST connector (RoHS)
3 500,00 Kč
|180420153100|
10 M Fiber Optic to 10M RJ-45 connector, SC connector
4 320,00 Kč
|180420153510|
Stránka 1 z 2Položky 1-12 z 1712
Počet záznamů na stránku