0 Položiek
Počet Názov Cena
Položiek
Celkom bez DPH


DPH 21 %
Celkom vrátane DPH
Stránka 1 z 2Položky 1-12 z 2212
Počet zaznamov na stránku
Tovar/Popis
Cena
Kód
Obrázok
Celkový počet LAN portov
Počet metalických LAN portov
Počet optických LAN portov
Počet SFP slotov
Počet portov max 1000 Mb
Počet portov max 100 Mb
Počet portov max 10 Mb
Počet portov max 10 Gb
Layer 3 prepínač
Podpora MSTP a 802.1X
Počet PoE napájacích portov
Normy PoE
Normy
Spôsob montáže
Minimálna prevádzková teplota
Maximálna prevádzková teplota

( )

( )

( )

( )

( )

( )

( )

( )



( )


  • ( )
  • ( )
  • ( )








  • ( )
  • ( )
  • ( )
  • ( )
  • ( )
  • ( )
  • ( )
  • ( )
  • ( )
  • ( )

( )

( )
MSM-508 CR
8-Port Layer 2 Managed Switch (RoHS)
180408153110
8
0
0
0
0
8
0
0
0
DIN/Panel
-40°C
75°C
MSM-508FC-T CR
6-Port Layer 2 Managed Switch with 2-Fiber Port, Multi Mode, SC Type (RoHS)
180408153120
8
6
2
0
0
8
0
0
0
DIN/Panel
-30°C
75°C
MSM-508FCS-T CR
 6-Port Layer 2 Managed Switch with 2-Fiber Port, Single Mode, SC Type (RoHS)
180408153130
8
6
2
0
0
8
0
0
0
DIN/Panel
-30°C
75°C
MSM-508FCS-40T CR
6-Port Layer 2 Managed Switch with 2-Fiber Port, (40 km)Single Mode, SC Type (RoHS)
180408153135
8
6
2
0
0
8
0
0
0
DIN/Panel
-40°C
75°C
MSM-508FT-T CR
 6-Port Layer 2 Managed Switch with 2-Fiber Port, Multi Mode, ST Type (RoHS)
180408153140
8
6
2
0
0
8
0
0
0
DIN/Panel
-40°C
75°C
FSM-510G-4F
6-Port 10/100/1000 Base-T + 4 SFP (100/1G) Port L2 Plus Managed Switch
180408153510
FSM-510G-2F
8-port 10/100/1000Base-T + 2 (100/1G) SFP L2 Plus Managed Switch
180408153520
IGS-2206C
6 10/100/1000T + 2 Giga/100M SFP combo SNMP/WEB Managed Industrial Switch, -10 to 60°C
180408195010
8
6
0
2
8
0
0
0
0
UL 508 / UL 60950-1
DIN/Panel
-20°C
60°C
IGS-2404
4 10/100/1000T + 4 Giga/100M SFP combo SNMP/WEB Managed Industrial Switch, -10 to 60°C
180408195110
8
4
0
4
8
0
0
0
0
UL 508 / UL 60950-1
DIN/Panel
-20°C
60°C
IES-2307C
7 10/100TX + 3 10/100/1000T with 100/1000M SFP Combo Industrial SNMP Switch w/ DIDO
180408195150
10
7
0
3
3
7
0
0
0
UL 508 / UL 60950-1
DIN/Panel
-20°C
60°C
IES-2307C-E
7 10/100TX + 3 10/100/1000T with 100/1000M SFP Combo Industrial SNMP Switch w/ DIDO, wide temperature -40 to 75C
180408195160
10
7
0
3
3
7
0
0
0
UL 508 / UL 60950-1
DIN/Panel
-40°C
75°C
IES-2216C
16 10/100TX + 2 Giga/100M SFP combo SNMP/Web Managed Switch, -10 to 60°C
180408195220
18
16
0
2
2
16
0
0
0
UL 508 / UL 60950-1
DIN/Panel
-20°C
60°C
Stránka 1 z 2Položky 1-12 z 2212
Počet zaznamov na stránku