Jazyk

Dodavatelé

Chainway

Chainway logo

Mobilní handheld terminály a čtečky kódů

 

Hledáte kvalitní průmyslové handheld řešení za přijatelnou cenu? Produkty značky Chainway přesně tyto požadavky splňují. V jejich sortimentu naleznete různé modely, které se od sebe liší funkcemi, typy integrovaných čteček či možností zadávaní skrze hardwarovou klávesnici. Své uplatnění naleznou v oblastech správy majetku, maloobchodu, skladech, výběru poplatků, správy vozového parku, financí atd. Vzhledem k vysoké odolnosti vůči pádu a působení okolních vlivů jsou vhodné do jakéhokoliv prostředí. Je možné je používat jak uvnitř v prašném prostředí, tak venku za každého počasí.

 

Krátce o společnosti Chainway

Chainway je největší čínská společnost zabývající se vývojem a výrobou zařízení pro pokročilý sběr dat. V současné době Chainway nabízí ucelené řady odolných průmyslových a palubních terminálů, umožňující snadné skenovaní NFC, 1D/2D neboli EAN a QR kódů vedle toho, a v nabídce i modely disponující UHF RFID čtením pro hromadný sběr dat na větší vzdálenosti.

 

Jednoduchá obsluha

Obsluha je velmi jednoduchá, není to o nic složitější než bezkontaktně zaplatit telefonem. Všechny Chainway mobilní terminály jsou postaveny na OS Adndroid, takže vaši zaměstnanci budou pracovat s uživatelským prostředím, které znají.

 

Snadná integrace

Otevřenost platformy Android navíc umožňuje používat jakoukoliv Vámi preferovanou aplikaci, což zjednoduší integraci s vašimi podnikovými systémy na minimum. ERP, CRM či MES systémy většinou mají své vlastní mobilní aplikace, a tak je pouze stačí do terminálu instalovat a práce může začít.

Chainway také poskytuje vlastní SDK, takže tvorba API na míru není žádný problém.

 

Mobilní a rychlé připojení

Všechny Chainway terminály si svůj přívlastek mobilní opravdu zaslouží. Nabízejí možnost připojení skrze WIFI (2.4 a 5GHz), Bluetooth a 4G/LTE mobilní síť.

 

Vybrané modely disponují různými kombinacemi čteček. Níže naleznete jejich výčet:

  • NFC
  • 1D/2D (EAN a QR) kódy
  • UHF RFID až na vzdálenost 15 metrů
  • Infračervené odečítání měřičů (plyn, voda, teplo)
  • Biometrické snímače otisků prstů i oční duhovky

 

ELVAC E-SHOP

Poskytujeme obchodně-technické a inženýrsko-dodavatelské služby v oblasti průmyslové automatizace, průmyslových a speciálních PC systémů, silnoproudé elektrotechniky a jednoúčelových strojů.

Odolná průmyslová výpočetní technika, komponenty a periferie

Komponenty a přístroje pro energetické soustavy

Průmyslová komunikace, převodníky, měření a sběr dat

Velkoobchod elektromateriálem předních výrobců

Kontaktní formulář

VYPLŇTE PROSÍM VAŠE ÚDAJE A MY SE VÁM BRZY OZVEME.

SOUHLASÍM SE ZASÍLÁNÍM MARKETINGOVÝCH INFORMACÍ Z OBLASTÍ:

HLEDÁME NOVÉ
KOLEGY