Getac je pro mne vhodný pokud ...

Náplň práce mých zaměstnanců zahrnuje používání výpočetní techniky v terénu.

Vyžaduji od notebooku či tabletu nepřetržitý provoz za jakýchkoliv okolních podmínek.

Řeším časté opravy a výměny provozních notebooků a tabletů.

Požaduji okamžitý servis, špičkovou technickou podporu a nadstandardní záruku.

Chci opravdu odolné zařízení od výrobce, který se zaměřuje přímo na vývoj odolné mobilní techniky.

Extrémní podmínky

Schopnost pracovat v jakémkoli prostředí je rozhodující. Všechny laptopy a tablety jsou navrženy pro práci v těch nejnáročnějších prostředích, což dokládá armádní certifikace MIL-STD-810H, MIL-STD-461G a IP66. Díky těmto vlastnostem mohou pracovat za extrémních povětrnostních podmínek, jako jsou vítr, déšť či prach a to vše při teplotách od mrazivých -29 °C až po tropických +63 °C.

Nejnovější technologie Intel®

Nejnovější robustní notebooky a tablety jsou postaveny tak aby dosahovaly těch nejvyšších výkonů. Jsou vybaveny výkonnými procesory Intel® Core™, superrychlým flashovým úložištěm (SSD) a v případě notebooků vysoce výkonnými grafickými kartami, které pomáhají akcelerovat výpočty.

Certifikace

Všechny produkty Getac byly testovány mezinárodně uznávanou, nezávislou výzkumnou laboratoří, která zajišťuje, že splňují či dokonce překračují požadavky armádní certifikace MIL-STD-810G, MIL-STD-461F a IP. Tyto certifikace jsou ověřovány těmi nejpřísnějšími testy a dosahují na ně pouze ta nejodolnější zařízení.

Materiálová inovace

Pouze společnost Getac navrhuje a vyrábí své odolné notebooky a tablety včetně návrhu samotné šasi. Letité zkušenosti s výrobou hořčíkových slitin a nárazuvzdorných polymerů umožňují vytvořit odolný počítač, který vydrží tvrdé pády a nárazy nejrůznějších předmětů.

Nepřekonatelné dotykové displeje

Revoluční technologie LumiBond®2.0 spojuje sklo displeje s dotykovým panelem a LCD displejem, čímž zlepšuje dotykové funkce a zajišťuje lepší čitelnost displeje na přímém slunci nebo v silně prosvětlených prostorách. Technologie LumiBond®2.0 také umožňuje pohodlné dotykové ovládání i v rukavicích, což usnadňuje práci v terénu a všude tam kde jsou vyžadovány ochranné pracovní pomůcky.

Připraveny pro použití ve vozidle

Speciální dedikovaný systém GPS umožňuje terénním pracovníkům ve vozidlech dosáhnout nevyšší přesnosti určení polohy ve své třídě. Dokovací stanice uzpůsobené pro vozidla zajistí bezpečné a pohodlné umístění zařízení v jakémkoliv typu dopravního prostředku.