Průmyslová a procesní automatizace | Ostrava

Průmyslová automatizace

Využijte naše inženýrsko - dodavatelské služby v oblasti průmyslové automatizace a elektrotechniky.

Průmyslová automatizace je v ELVACu souborem produktů a služeb, které v konečné podobě našim zákazníkům poskytnou komplexní řešení, které dostojí požadavkům i těch nenáročnějších zákazníků.
Váš automatizační projekt zastřešíme od úplného počátku, provedeme jej všemi nezbytnými kroky a dovedeme ho do zdárného konce. Máme za sebou nespočet úspěšných referencí v mnoha oborech. Naši zákaznici jsou především z oblastí automotive, energetiky, lehkého i těžkého průmyslu. Vedle toho se zabýváme také automatizací divadelní a pódiové techniky.

Jak probíhá automatizace?

Návrh nového řešení je nejsložitější proces celé automatizace. Víme, že kvalitní návrh na samém začátku se vždy projeví na konci projektu. Vyhneme se tak případným dodatečným nákladům. Úspěšného návrhu u nás dosahujeme díky zpracovaní procesní analýzy, analýzy rizik a návrhu virtuálního modelu za použití SW Autodesk Inventor či Visual Components.

Model dále optimalizujeme z pohledu funkce, obsluhy, výkonnosti, toku materiálu atp.

Pro finální model zpracujeme návrh robotů, pohonů, snímačů, řídicího systémů, kamer a koncept celého elektro vybavení včetně bezpečnostních funkcí definovaných v matici prvků.

 

Máte jakýkoliv dotaz? Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

Chci nezávaznou konzultaci

 

Prohlédněte si náš katalog řešení! 

  Katalog řešení

Katalog reseni ELVAC 2022

 

Naše řešení jsou výhradně charakterizována komplexní službou, odpovídající a výbornou kvalitou, příznivou cenou a dostatečným počtem referencí

Orientujeme se především na projekty a řízení na bázi PLC a HMI aplikací.