Chainway

 

Světová špička v handheld terminálechchainway

 

Hledáte kvalitní průmyslové handheld řešení za přijatelnou cenu? Produkty značky Chainway přesně tyto požadavky splňují. V jejich sortimentu naleznete různé modely, které se od sebe liší funkcemi, typy integrovaných čteček či možností zadávaní skrze hardwarovou klávesnici. Své uplatnění naleznou v oblastech správy majetku, maloobchodu, skladech, výběru poplatků, správy vozového parku, financí atd. Vzhledem k vysoké odolnosti vůči pádu a působení okolních vlivů jsou vhodné do jakéhokoliv prostředí. Je možné je používat jak uvnitř v prašném prostředí  tak venku za každého počasí.

Zeptejte se nás

 

 

Krátce o společnosti Chainway

Chainway je největší čínskou společností zabývající se vývojem a výrobou zařízení pro pokročilý sběr dat. V současné době Chainway nabízí ucelenoé řady odolných průmyslových a palubních terminálů, umožňujících snadné skenovaní NFC, 1D/2D neboli EAN a QR kódů vedle toho a v nabídce i modely disponující UHF RFID čtením pro hromadný sběr dat na větší vzdálenosti. 

Jednoduchá obsluha

Obsluha je velmi jednoduchá, není to o nic těžší než bezkontaktně zaplatit telefonem. Všechny Chainway mobilní terminály jsou postaveny na OS Adndroid, takže vaši zaměstnanci budou pracovat s uživatelským prostředím, které znají. 

Snadná integrace

Otevřenost platformy Android navíc umožňuje používat jakoukoliv Vámi preferovanou aplikaci, což zjednoduší integraci s vašimi podnikovými systémy na minimum. ERP, CRM či MES systémy většinou mají své vlastní mobilní aplikace a tak je pouze stačí do terminálu instalovat a práce může začít.

Chainway také poskytuje vlastní SDK, takže tvorba API na míru není žádný problém.

Mobilní a rychlé připojení

Všechny Chainway terminály si svůj přívlastek mobilní opravdu zaslouží, nabízejí totiž možnost připojení skrze WIFI (2.4 a 5GHz), Bluetooth a 4G/LTE mobilní síť.

 

Vybrané modely disponují různými kombinacemi čteček, níže naleznete jejich výčet:

  • NFC
  • 1D/2D (EAN a QR) kódy
  • UHF RFID až na vzdálenost 15 metrů
  • Infračervené odečítání měřičů (plyn, voda, teplo)
  • Biometrické snímače otisků prstů i oční duhovky

 

Který model je pro mne vhodný?

Který Chainway handheld je pro mne vhodný? Pomůžeme Vám s výběrem a najdeme řešení přesně dle Vašich požadavků. 

Odeslat nezávaznou poptávku

Nebo si ten správný model vyberte v našem e-shopu

Všechny dostupné modely včetně originálního příslušenství naleznete na našem e-shopu.

Přejít na eshop

You must configure this module first via "Module Settings"