Novinky

V této sekci naleznete informace a zajímavosti o produktech, které jsme právě zařadili do E-Shopu.
Bližší informace o dodavatelích produktů naleznete v sekci Dodavatelé.

8. října 2018

AFL3-W19A-AL

logo iEiPředstavujeme vám širokoúhlý panelový počítač AFL3-W19A-AL třetí generace z populární řady Afolux. 

Velikost LCD panelu je 18,5 palců a je osazena kapacitní dotykovou vrstvou. Displej poskytuje rozlišení 1366 x 768 s poměrem stran 16:9 s možností připojení druhého monitoru přes HDMI rozhraní. Projekční kapacitní displej se dokonale hodí pro operátorská stanoviště výrobních linek nebo pro digitální informační panely. Projekční technologie kapacitního displeje dobře odolává útokům vandalů a neopatrných uživatelů, a to díky použití vrstvy tvrzeného skla se stupněm tvrdosti 6H. Vícedotyková funkce kapacitního displeje je plně funkční i při ovládání v rukavicích.

All-in-one počítač AFL3-W19A-AL je vybaven úsporným procesorem Intel Apollo Lake, konkrétně Intel® Celeron® J3455, což je čtyřjádrový procesor pracující na frekvencích 1.5 až 2.3 GHz.  Systém je dodáván s předinstalovanou pamětí DDR3L typ SO-DIM s kapacitou 4 GB a rozšiřitelnou až na 8 GB. V neposlední řadě je třeba zmínit vybavenost třípásmovým Wi-Fi ve standardu 802.11 a/b/g/n/ac, Blutooth 4.0 LE, 2 megapixelovou kamerou, vestavnými 3 W reproduktory a digitálním mikrofonem.

Panelový počítač působí velmi uhlazeným dojmem, je možné jej otáčet a provozovat na výšku nebo na šířku. Zadní část počítače je vybavena pasivním chladičem a osazena dostatečným počtem rozhraní pro vstupy a výstupy. Nezbytnými jsou 2 konektory Intel Gigabit LAN pro vysokorychlostní síťovou komunikaci, 2x USB 3.0 a 2 x USB 2.0 a pro sériovou komunikaci 2x RS-232 rozhraní, které je řešeno přes porty RJ-45. Úložný prostor pro data je v počítači standardně řešen jednou pozicí pro 2,5" SATA HDD či SSD, plus je možné využít jeden mSATA slot.

Výrobce navrhl počítač AFL3-W19A-AL tak, aby jej bylo možné modifikovat rozšiřujícími moduly, a to konkrétně o čtečku čárových kódů, magnetických karet a čtečku RFID tagů s frekvencí 13.56 MHz. Navíc je možní počítač rozšířit o takzvané e-Window karty. e-Window jsou Mini PCIe zásuvné karty, které počítač rozšíří například o další GbE port, Profibus kartu DP pro Master či Slave nebo o 3G WWAN modul. Jedná se o jednoduchou a velmi účinnou technologii, která s minimálními náklady pomůže systémovým integrátorům snadno rozšiřovat funkcionalitu počítače.

Novinka AFL3-W19A-AL má odolné šasi z kombinace materiálů ABS plast a kov. Jeho další předností je schopnost pracovat v teplotách od -15 až do 50°C. Jedná se o systém, který je ideální jako výpočetní a informační podpora ve výrobních halách nebo ve veřejných prostorech jako informační interaktivní kiosek. Tomu je přizpůsobena široká nabídka montážních setů pro zabudování do panelu, na zeď, na rameno nebo držák.

100607010145    AFL3-W19A-AL-J2/PC/4G-R10    25.880,-czk

Výše uvedené ceny jsou doporučené koncové bez DPH.