Novinky

V této sekci naleznete informace a zajímavosti o produktech, které jsme právě zařadili do E-Shopu.
Bližší informace o dodavatelích produktů naleznete v sekci Dodavatelé.

1. června 2020

AFL3-W15C-ULT5

Nový 15“ panelový počítač AFL3-W15C-ULT5 od předního výrobce průmyslových počítačů, firmy iEi, je určen pro automatizaci průmyslových aplikací ve výrobním prostředí, kde je potřeba bohatá konektivita a spolehlivost při práci v rozšířených teplotách.
AFL3-W15C-ULT5 je širokoúhlý panelový počítač z populární řady Afolux a to již třetí generace. Velikost LCD panelu je 15,6 palců a je osazen kapacitní dotykovou vrstvou. Displej poskytuje rozlišení 1366 x 768 pixelů s poměrem stran 16:9 s možností připojení druhého monitoru přes HDMI rozhraní. Projekční kapacitní displej se dokonale hodí pro operátorská stanoviště výrobních linek nebo pro digitální informační panely. Projekční technologie kapacitního displeje má na sobě antireflexní povlak a je dobře čitelná i při velmi jasných světelných podmínek. Vícedotyková funkce kapacitního displeje je plně funkční i při ovládání v rukavicích.
All-in-one počítač AFL3-W15C-ULT5 je vybaven procesory 8. generace Intel Core i5 s architekturou Whiskey Lake, konkrétně Intel® Core™ i5-8365UE, což je čtyřjádrový procesor pracující na frekvencích 1.6 až 4.1 GHz.  Systém je dodáván s předinstalovanou pamětí DDR4 typ SO-DIM s kapacitou 4 GB a rozšiřitelnou až na 32 GB. V neposlední řadě je třeba zmínit vybavenost třípásmovým Wi-Fi ve standardu 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth V4.1, dvou megapixelovou kamerou, která si poradí i s malým osvětlením, vestavnými 3W reproduktory a digitálním mikrofonem. Panelový počítač působí velmi uhlazeným dojmem, je možné jej otáčet a provozovat na výšku nebo na šířku. Zadní část počítače je vybavena pasivním chladičem a je osazena dostatečným počtem komunikačních portů pro vstupy a výstupy, jako jsou 1x LAN konektor Intel GbE pro vysokorychlostní síťovou komunikaci, 2x PoE IEEE802.3af/at/bt LAN pro napájení počítače nebo pro přenos dat a dále 4x USB 3.2 Gen.2. Pro sériovou komunikaci je možné využít buď port s RS-232 nebo uživatelsky definovaný RS-232/422/485. Úložný prostor pro data je v počítači standardně řešen jednou pozicí pro 2,5" SATA HDD/SSD a jedním slotem M.2 SSD M-key.
Výrobce navrhl počítač AFL3-W15C-ULT5, tak aby bylo možné jej doplnit o rozšiřujícími moduly a to konkrétně o čtečku čárových kódů, čtečku magnetických karet a čtečku RFID tagů s frekvencí 13.56 MHz. Navíc je možní počítač rozšířit o takzvané e-Window karty. e-Window jsou Mini PCIe zásuvné karty, které počítač rozšíří například o 3G WWAN modul nebo o další LAN porty. Jedná se o jednoduchou a velmi účinnou technologii, která s minimálními náklady pomůže koncovému uživateli snadno rozšiřovat funkcionalitu počítače.
Novinka AFL3-W15C-ULT5 má odolné šasi z kombinace materiálů ABS plast a kov a jeho další předností je schopnost pracovat v teplotách od -20 °C až do +50 °C.  Jedná se o systém, který je ideální jako výpočetní a informační podpora ve výrobních halách nebo ve veřejných prostorech jako informační interaktivní kiosek. Tomu je přizpůsobena široká nabídka montážních setů pro zabudování do panelu, na zeď, na rameno nebo držák.

1006050101340     AFL3-W15C-ULT5-i5/P/PC/4G-R10    39.780 kč
Výše uvedené ceny jsou doporučené koncové bez DPH.