Software

ELVAC SOLUTIONS s.r.o. je ryze českou společností s vlastním vývojem aplikací a systémů, která poskytuje svým zákazníkům komplexní služby dle individuálních potřeb a přání. Jsme stabilní firma, která dodává softwarová řešení předním subjektům v oblasti letectví, automotive, lehkého průmyslu a potravinářství.

Nebojte se zlepšení a vyzkoušejte efektivní řešení od profesionálů! Kontaktujte nás.

Společnost byla založena roku 2005 a patří do skupiny firem ELVAC. Naše pracovní úsilí zaměřujeme především na:

  • Řídící a monitorovací systémy postavené na platformě CitectScada
  • Vývoj a integrace MES systému
  • Systém pro řízení a evidenci údržby podniku, CMMS/EAM systém
  • Informační systémy, GIS systémy
  • Desktopová, webová a mobilní řešení na klíč

Katalog - ES Katalog řešení

Pouhým zprovozněním systému naše práce nekončí. ELVAC SOLUTIONS s.r.o. poskytuje ke svým řešením kvalitní technickou podporu. Dle vašich potřeb poskytujeme servisní pohotovost v režimu 24/7. Můžete využívat naši službu hotline, která je určena jako podpora koncových uživatelů námi dodávaného software.  Můžete si také  vybrat z široké palety školení nebo váš systém doplnit o monitorování jeho klíčových částí.

Certifikace:

ISO 9001

ISO 9001

Systém managementu jakosti pro vývoj, produkci, prodej a údržbu kontrolních, monitorovacích a informačních systémů.

Certifikace ISO 9001 je zaměřená na management jakosti a představuje dnes celosvětově uznávaný standard, jehož zavedení je východiskem pro aplikaci dalších požadavků na systém řízení společnost.

certifikt003

ISO 20000

Servis a podpora řídících, monitorovacích a informačních systémů

Norma ISO 20000 je první celosvětový standard, který se speciálně vztahuje k managementu služeb IT a zaměřuje se na zlepšování kvality, zvyšování efektivity a snížení nákladů u IT procesů. ISO 20000, které vzešlo ze standardu BS 15000, popisuje integrovanou sadu procesů řízení pro poskytování služeb IT a obsahově se řídí ustanoveními IT Infrastructure Library (ITIL).

Certifikát ISO 12207

ISO 12207

Aplikace a řešení technickoinformačních, průmyslových, monitorovacích a geografických informačních systémů

Norma ISO 12207 vytváří obecný rámec pro procesy životního cyklu softwaru s dobře definovanou terminologií, na níž se může softwarový průmysl odvolávat. Jsou zde obsaženy procesy, činnosti a úlohy, které se mají používat během poptávky po systému obsahujícím software, po samostatném softwarovém produktu, po softwarové službě a také během dodání, vývoje, provozování a údržby softwarových produktů.

certifikt001

Hodnocení nejvyšší důvěryhodnosti

ELVAC SOLUTIONS s.r.o. patří do vysoce exkluzivní skupiny společností v České republice, které splňují nejpřísnější kritéria ekonomického hodnocení podle statistického prediktivního modelu Bisnode. Kredibilita společnosti dosahuje nejvyššího stupně AAA.

 

certifikt001

Certifikace Úřadu pro civilní letectví

Oprávnění k vývoji, výrobě, instalacím, údržbě, opravám a modifikacím leteckých pozemních zařízení

ELVAC SOLUTIONS JE PARTNEREM: