Kdykoliv, kdekoliv,
HMT-1
jen tak něco nezastaví

Voda a prach nemají šanci

Nebojte se umazat. Certifikace IP 66 zaručuje ochranu zařízení jak v prudkém dešti tak silně zaprášeném prostředí.

Odolnost vůči pádu

Ruku na srdce, komu z nás občas něco nespadne? HMT-1 Vám takovou chybu bez problému odpustí a to s garancí pro pád z výšky až dvou metrů.

Až 15000 cyklů

Tyhle brýle s vámi udrží pracovní tempo, garance bezproblémové funkčnosti až 15000 pracovních cyklů.

Aktivní rušení okolního hluku

Kdo někdy pracoval v průmyslu, ví, že domluvit se po telefonu s kolegou je někdy téměř nemožné. S tím je ale konec. Chytré brýle od RealWear v sobě ukrývají rovnou 4 mikrofony, které díky pokročilým algoritmům dokáží utlumit až 100 dB okolního hluku.

HOTSWAP baterie

Znáte to. Baterka dojde vždy, když to zrovna nejméně potřebujete. Díky hotswap řešení budete mít 5 minut na to baterii vyměnit, aniž by došlo k vypnutí zařízení. Plně nabitá baterie o kapacitě 3250mAh pak navíc vydrží až 10 hodin běžného provozu.

Teplotní rezistence

Ani mráz nebo tropy nejsou pro HMT-1 překážkou. Plná funkčnost je zaručena při teplotách od -20° C do +50° C. Tyto a mnohé další vlastnosti certifikují zařízení dle přísné armádní normy MIL-STD-810.

Kompatibilní s ochrannými pomůckami

Práce v provozu či terénu se neobejde bez ochranných pomůcek. Nejčastější takovou pomůckou je ochranná přilba. RealWear proto zaručují kompatibilitu se všemi frekventovaně používanými typy přileb.

Malý velký displej

Nenechte se zmást jeho zdánlivou velikostí. Když se do něj podíváte, bude se Vám jevit jako displej tabletu o velikosti uhlopříčky 7 palců (17,78 cm). Dobrou čitelnost neztratí ani na přímém slunci.

Outdoor kamera

HMT-1 jsou vybaveny opravdovou outdoor kamerou. Tvrzeným plastem chráněný snímač zaznamenává video ve FullHD kvalitě (1080p) při 30 snímcích za vteřinu a fotky v 16 MP. Samozřejmostí je LED svítilna a optická stabilizace.

100% Hands Free - 100% Online

Mysl a ruce, tyto dvě věci potřebujeme téměř ke každé práci. S brýlemi HMT-1 zůstanou vaše ruce volné pro práci a Vaše myšlenky můžete ihned sdílet a rozvíjet s Vašimi kolegy. Kdykoliv,odkudkoliv.

Bezpečnost především

Stejně jako při řízení auta, tak i při jakékoliv práci v průmyslovém prostředí jsou volné ruce a plná orientace v prostředí základem bezpečnosti. HMT-1 nechají vaše ruce volné a díky plně přizpůsobitelnému displeji Vám nebudou nijak bránit ve výhledu.

Digitální workflow

Digitální workflow fungují jako průvodce, který dle aktuální polohy pracovníkovi poskytne potřebné informace. Pomocí kontrolních seznamů, vyplnění formulářů či vizuální dokumentace pak pomohu provést pracovní postup bez chyb a v požadované kvalitě.

Poslouchají na slovo

Už žádné máchaní rukama či pokyvování hlavou. HMT-1 se ovládají primárně hlasem. Pomocí hlasového zadávaní vybíráte položky, zadáváte příkazy i text. Aktivní odrušení okolního ruchu zajistí, že Vás vaše HMT-1 vždy uslyší a poslechnou.

Lehkost brýlí, výkon tabletu

Při váze pouhých 380g nabízí stejný výkon jako průmyslový tablet. 8 jádrový procesor běžící na frekvenci 2 GHz, doplněný o 3GB operační paměti zajistí, že HMT-1 neztratí dech ani při náročných úkolech.

AUTOMOTIVE

Výroba a servis osobních, užitkových a nákladních automobilů je prostředí kde se řešení Realwear již nesčetněkrát osvědčilo. Zvyšte efektivitu díky sdílení vědomostí a pracovních postupů mezi inženýry, managementem a pracovníky výroby či servisu. Několik velkých automobilek již řešení chytrých brýlí RealWear využívá.

Výrobní činnost

Kde je výroba, tam jsou stroje, kde jsou stroje, tam je nutná údržba. Provádějte pravidelné provozní kontroly jednoduše s využitím chytrých workflow či přímo ovládejte různá zařízení pomocí hlasových povelů. Řešení havarijních stavů můžete konzultovat s dodavateli zařízení ihned a vyhnout se tak zbytečným nákladům.

Zdravotnictví

Včasná diagnostika je nezbytná pro záchranu lidských životu nejen v akutních případech. Chytré brýle RealWear pomáhají medikům v terénu spojit se specialisty a připravit nemocniční personál na pacientův stav ještě dříve, než dorazí do nemocnice. Telemedicína v nemocničním prostředí usnadňuje komunikaci mezi specialisty napříč celým světem.

Energetika

Dohledová činnost je denním chlebem energetiků po celém světě. Pracovníci vyrážející na pravidelné kontroly či k řešení havarijních situací mohou být díky chytrým brýlím v nepřetržitém audiovizuálním kontaktu s dispečinkem. Schémata zapojení pak mohou nosit doslova v oku, zatímco jejich ruce zůstanou volné. To vše zvyšuje bezpečnost a efektivitu práce na elektrických zařízeních nejen ve výškách.

Petrochemie a plynárenství

Práce v tomto oboru je zvláště riziková. Podrobná vizuální kontrola společně s nepřetržitým sledováním stavu různorodých veličin jsou nezbytné pro bezpečný a plynulý chod technologií. Zobrazení provozních informací a pracovních materiálu nebylo nikdy snadnější, stačí si o ně říct a HMT-1 Vám je poskytnou ihned v té nejvyšší kvalitě.

Terénní práce

Jsou profese, kde je práce v terénu to hlavní. Práce ve výškách či výkopech vyžaduje disciplínu a maximální možný přehled o okolním dění. HMT-1 nechají vaše ruce volné a poskytnou informace ve formě, která je pohodlná, ať už pracujete jakkoliv vysoko či hluboko. Zachovaní přehledu o okolním dění minimalizuje bezpečnostní rizika a zvyšuje efektivitu práce.

Chcete se o HMT-1 dozvědět více nebo si je rovnou vyzkoušet?

Ozvěte se Tomášovi

Tomáš Gebauer

Tomáš Gebauer

je náš produktový manager a o RealWear ví snad všechno. Napište mu krátkou zprávu a on se Vám obratem ozve. Protože víme, že vlastní zkušenost je to nejcennější, rádi za Vámi po domluvě přijedeme a předvedeme Vám přednosti HMT-1 osobně.

Požádat o konzultaci
ELVAC a.s

Společnost ELVAC, a.s je dodavatelem prúmyslových periferií od počítaců přes jednoúčelové stroje až po komplexní dodávky výrobních linek.

Jsme na trhu již 30let.

FAQ

Nejčastněji kladené dotazy

Frequently Asked Questions

Nejpoužívanější a zároveň nejjednodušší je připojení skrze WiFi (2.4 i 5GHz), což je v terénu nejlépe řešitelné zapnutím hostpotu na mobilním telefonu. Také je možné objednat samostatný LTE 4G modem, do kterého vložíte SIM kartu s datovým tarifem.
Zařízení je postaveno na OS Android 10, který byl společností RealWear speciálně upraven pro použití v těchto chytrých brýlích. Společnost RealWear stále pracuje na vylepšeních OS a poskytuje pravidelné aktualizace.
HMT-1 a HMT-1Z1 jsou po stránce funkcionalit identické, rozdíl je v tom, že HMT-1Z1 splňují přísné normy (ATEX, zóna 1) pro používání elektronických zařízení v prostředí s rizikem výbuchu.
Ano, HMT-1 byly vyvinuty pro použití v extrémních podmínkách a tak byla možnost použití s ochrannými pomůckami jednou z priorit při vývoji.
Chytré brýle HMT-1 byly testovány lidmi s kompenzačními pomůckami typu kontaktních čoček i dioptrických brýlí a v drtivě většině případů nebyl pozorován žádný vliv na kvalitu obrazu či komfort. Stejně tak nejsou překážkou ani brýle pro ochranu zraku.
Ovládání probíhá především hlasovými povely. Některé funkce lze ovládat pohybem očí či hlavy.
Ano, mediální soubory lze sdílet buď skrze platformy Teams, Cisco Webex či uložit v interním uložišti o kapacitě 32GB nebo na SD kartu a to až do velikosti 256GB.
Ano, spousta společností používající HMT-1 či HMT-1Z1 na nich úspěšně provozuje vlastní aplikace, díky kterým lze funkcionality brýlí posunout ještě mnohem dále. Informace o možnostech vývoje vlastního software naleznete zde.