V čem se

liší od konkurenčních řešení?

Cíl vývojářů společnosti RealWear byl od začátku jasný. Vytvořit produkt, který odolá těm nejtvrdším podmínkám, lze jej jednoduše ovládat a uživateli přinese pouze to, co opravdu potřebuje.

Na trhu dnes nalezneme spoustu sofistikovaných zařízení podobného druhu, avšak většina z nich jsou velmi křehká, nabízí spoustu složitých funkcí na úkor praktičnosti, a především brání uživateli v plném výhledu do okolí. K jejich ovládání je často nutné používat neverbálních gest rukou apod., což při práci není úplně nejvhodnější.

RealWear Navigator™ 500 jsou stejně jako jejich předchůdce HMT-1 navrženy tak abyste je mohli použít ihned bez složitého nastavovaní. Pomohou, rozšíří možnosti, ale zároveň nijak neomezí. Již po krátkém zaškolení dokáží zvýšit efektivitu práce a usnadnit pracovní procesy.

Stejně jako si berete svítilnu, tam kde není vidět, berete si RealWear Navigator™ 500 když potřebujete navigovat k úspěšnému zvládnutí úkolů i v těch nejtvrdších podmínkách.

Jak si vedou Navigator 500 v porovnání?

STÁHNI SI POROVNÁVACÍ LIST

V čem Vám

mohou pomoci?

RealWear 500

Digitální workflow

Objevte možnosti vizualizovaných pracovních seznamů (chacklistů). Po provedení jednotlivých dílčích úkonů je lze zdokumentovat a odeslat ke kontrole či archivaci. Díky tomu lze snížit provozní chyby a zvýšit tak efektivitu a produktivitu. Vše jednoduše díky hlasovému ovládaní.

RealWear 500

Vizualizace dat IoT

Sbírejte data potřebná pro provoz a kontrolu v reálném čase. Získat můžete jak obrazová, tak lokalizační a situační informace, které lze nadále zpracovat v nadřazených systémech.

Doporučené aplikace Augmentalis, JourneyApps, Vuforia

RealWear 500

Vzdálený audit a inspekce

Provádějte audity, inspekce či uvedení do provozu s mnohem nižšími náklady. Díky výkonu a odolnosti Vám chytré brýle RealWear umožní tyto činnosti provádět odkudkoliv na světě za jakýchkoliv podmínek. Stačí pouze chytré brýle, jeden kolega na místě a vhodná aplikace.

Doporučené aplikace: AMA Xpert Eye, IBM Inspector Wearable

RealWear 500

Vzdálené školení

Dopřejte svým zaměstnancům jedinečnou možnost školení prostřednictvím rozšířené reality. Kombinujte prohlížení školících (PDF, LMS e-learning) materiálů společně s vizuálním školením přímo v provozu. Sdílejte znalosti a zkušenosti kdykoliv a odkudkoliv.

Doporučené aplikace: Vuforia

RealWear 500

Vzdálená pomoc specialisty

Snadné spojení s odborníky na danou problematiku v reálném čase, a to odkudkoli pomocí videokonference. Umožněte kolegům specialistům "vidět to, co vidíte vy" prostřednictvím 48MP kamery s až 6-ti násobným zoomem. Řešte provozní problémy rychleji a efektivněji bez zbytečných prostojů a nákladů na cestovaní.

Doporučené aplikace: AMA Xpert Eye, Librestream, Microsoft Teams, OverIT SPACE1, SimplyVideo, TeamViewer Assist AR, Zoom, WebEx Expert on Demand

RealWear 500

Vizuální asistent

Pořizujte fotografie a videa na těžko přístupných místech, jako jsou tunely, mosty či výškové budovy. Integrovaná 48MPX kamera s vylepšeným zoomem a vynikajícím výkonem ve špatných světelných podmínkách umožňuje rychlé skenování čárových a QR kódů, sériových čísel, evidenčních štítků či značek inženýrských sítí. Snadná výměna optiky umožňuje instalaci termokamery či jiných speciálních optik.

RealWear 500

Handsfree prohlížení dokumentů

Přečtěte si pracovní postup či schéma zapojení bez nutnosti používat ruce a s dokonalým výhledem do okolí. Při pracovnách činnostech ve výškách či jinak nebezpečném prostředí si tak usnadníte práci, zvýšíte efektivitu a bezpečnost práce.

FAQ

Nejčastěji kladené dotazy

Frequently Asked Questions

Nejpoužívanější a zároveň nejjednodušší je připojení skrze WiFi (2.4 i 5GHz), což je v terénu nejlépe řešitelné zapnutím hostpotu na mobilním telefonu. Také je možné objednat samostatný LTE 4G modem, do kterého vložíte SIM kartu s datovým tarifem.
Zařízení je postaveno na OS Android 11, který byl společností RealWear speciálně upraven pro použití v těchto chytrých brýlích. Společnost RealWear stále pracuje na vylepšeních OS a poskytuje pravidelné aktualizace.
Ano, chytré brýle Navigator 500 byly vyvinuty pro použití v extrémních podmínkách a možnost použití s v kombinaci ochrannými pracovními pomůckami je samozřejmostí.
Model Navigator 500 byl testován lidmi s kompenzačními pomůckami typu kontaktních čoček i dioptrických brýlí a v drtivě většině případů nebyl pozorován žádný vliv na kvalitu zobrazených informací či komfort. Stejně tak nejsou překážkou ani brýle pro ochranu zraku.
Ovládání probíhá především hlasovými povely, kdy na výběr je několik jazyk včetně toho českého. Některé funkce lze ovládat pohybem očí či hlavy.
Ano, mediální soubory lze sdílet buď skrze platformy Teams, Cisco Webex či uložit v interním uložišti o kapacitě 64GB nebo na SD kartu a to až do velikosti 256GB.
Ano a rádi Vám s tím pomůžeme. Společně se společností Immersive Technologies identifikujeme Vaše potřeby a navrhneme softwarové řešení na míru.

Chcete se o NAVIGATOR 500 dozvědět více nebo si je rovnou vyzkoušet?

Ozvěte se Tomášovi

Tomáš Gebauer

Tomáš Gebauer

je náš produktový manager a o RealWear ví snad všechno. Napište mu krátkou zprávu a on se Vám obratem ozve. Protože víme, že vlastní zkušenost je to nejcennější, rádi za Vámi po domluvě přijedeme a předvedeme Vám přednosti Navigator™ 500 osobně.

Požádat o konzultaci