Průmyslové počítače

Nabízíme odolné a spolehlivé průmyslové počítače a jejich komponenty včetně různých periférií pro průmyslová odvětví s náročným pracovním prostředím.

Široké portfolio průmyslových PC zaručuje výběr dle vlastních požadavků od tichých až k nejvýkonnějším sestavám v různém provedení:

V této kategorii naleznete průmyslové noteboky, tablety, kapesní minipočítače (PDA) a počítače pro nasazení v automobilech.

Do obchodu...

 

Pravidelně vybíráme novinky a zajímavé produkty v oblasti průmyslových počítačů. Ty naleznete v sekci Novinky, nebo kompletní doporučené vzorové sestavy IPC naleznete zde.

 

Klademe důraz na výběr vhodných komponent, periférií i systémových celků vyhovujících průmyslovým standardům, normám a certifikacím. Kvalita je testována v zahořovací místnosti řadou zátěžových testů a důkladně kontrolována výstupní kontrolou.

Další velkou výhodou průmyslových počítačů, komponent i periférií je dlouhodobá dostupnost komponent, která zaručuje možné opravy, či výměnu bez nutnosti zasahovat do řídicího softwaru nebo nutnosti mechanických změn pro instalaci náhradních dílů

 

Proč průmyslové počítače, komponenty a periférie od ELVAC?

 

  • široký výběr - široké portfolio průmyslových PC, komponent a periférií zaručuje výběr dle vašich specifických požadavků.
  • lepší ceny - pro stálé obchodní partnery máme připraveny lepší cenové kategorie. Pro jednorázový nákup nás neváhejte oslovit s individuální poptávkou.
  • odolnost - průmyslové počítače procházejí zátěžovými testy na odolnost proti prachu, vlhkosti, teplotě, vibracím a rázům.
  • servis a technická podpora - vaše požadavky jsme připraveni řešit 24 hodin denně
Pošlete nezávaznou poptávku