Průmyslové počítače | ELVAC

Průmyslové počítače

U NÁS SI JISTĚ VYBERETE.

Nabízíme odolné a spolehlivé průmyslové počítače a jejich komponenty včetně různých periférií pro průmyslová odvětví s náročným pracovním prostředím.

Široké portfolio průmyslových PC zaručuje výběr dle vlastních požadavků od tichých až k nejvýkonnějším sestavám v různém provedení:

Pošlete nezávaznou poptávku

V této kategorii naleznete průmyslové noteboky, tablety, kapesní minipočítače (PDA) a počítače pro nasazení v automobilech.

Do obchodu...

 

Pravidelně vybíráme novinky a zajímavé produkty v oblasti průmyslových počítačů. Ty naleznete v sekci Novinky, nebo kompletní doporučené vzorové sestavy IPC naleznete zde.

PRODUKTOVÉ NOVINKY

Podívejte se na představení naší produktové novinky z řady iEi - průmyslový počítač TANK-880-Q370

 

Klademe důraz na výběr vhodných komponent, periférií i systémových celků vyhovujících průmyslovým standardům, normám a certifikacím. Kvalita je testována v zahořovací místnosti řadou zátěžových testů a důkladně kontrolována výstupní kontrolou.

Další velkou výhodou průmyslových počítačů, komponent i periférií je dlouhodobá dostupnost komponent, která zaručuje možné opravy, či výměnu bez nutnosti zasahovat do řídicího softwaru nebo nutnosti mechanických změn pro instalaci náhradních dílů

 

Několik důvodů, proč vybrat průmyslové počítače, komponenty a periférie od ELVAC?

NABÍZÍME:

  • ŠIROKÝ VÝBĚR - z našeho portfolia průmyslových PC si zaručeně vyberete dle vašich specifických požadavků.
  • SKVĚLÉ CENY - pro naše stále odběratelé a partnery nabízíme lepší ceny. Neváhejte nás oslovit s individuální poptávkou pro jednorázový nákup!
  • ODOLNOST A KVALITU - průmyslové počítače a komponenty testujeme zátěžovými testy odolnosti proti prachu, vlhkosti, vysokým teplotám, vibracím a rázům tak, aby výstup byl vždy kvalitní.
  • SERVIS A TECHNICKOU PODPORU - vaše požadavky jsme připraveni řešit 24 hodin denně!

Pošlete nezávaznou poptávku