Ekotechnika

Ekotechnika

Již od roku 1991 zajišťuje naše společnost ELVAC EKOTECHNIKA s.r.o. široké spektrum služeb při řešení problematiky ochrany životního prostředí.

Disponujeme širokým týmem odborníků, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oblastech chemické technologie, analytiky životního prostředí, hydrologie i legislativy.

Spolupracujeme s tuzemskými i zahraničními firmami, výzkumnými ústavy a vysokými školami.

Naším posláním jsou kvalitní, rychlé a dostupné služby v oblasti ekologických řešení.

Máte jakýkoliv dotaz nebo byste s námi chtěli navázat spolupráci?

Napište nám a my se Vám obratem ozveme.

služby a produkty ekotechnika

Zeolitový rotační koncentrátor
Akreditované analýzy odpadních, podzemních a povrchových vod, zemin, odpadů a vzorků z měření emisí a pracovního prostředí
ELVAC Ekotechnika Mobilní spalovací jednotka
Dodávky absorpčních systémů pro likvidaci kyselých par a plynů
Měření emisí a imisí
Měření anorganických i organických polutantů
Ekotechnika - Kalibrační laboratoř
Provádíme kalibrace měřidel neboli emisních analyzátorů na základě osvědčení o akreditaci u Českého institutu pro akreditaci, o.p.s.
Ekotechnika - FYZIKÁLNĚ-CHEMICKÁ LABORATOŘ
Nabízíme komplexní chemicko-fyzikální laboratorní služby, od odběru vzorků, přes kvalitní rozbor až po odborné poradenství.
Ekotechnika - servisní středisko
Na všechna naše zařízení poskytujeme záruční i pozáruční servis včetně technické podpory a servisní pohotovosti.

Proč si vybrat

Profesionalita a zkušenost

Každý z našich zaměstnanců je profesionálem ve svém oboru. Naše služby a produkty jsou výsledkem zkušeností a odborných znalostí, které sbíráme už více než 30 let. Nebojíme se výzev a vždy se snažíme najít řešení, které dostojí všem náročným požadavkům našich zákazníků.

Certifikace

Jsme držiteli několika certifikátů kvality a bezpečnosti. Vedle toho se řídíme souborem přísných vnitřních směrnic, které jsou navrženy s ohledem na maximální kvalitu a efektivitu naší práce. Všechny tyto normy jsou pravidelně kontrolovány interními a externími audity.

Komplexní řešení

Skupina ELVAC sdružuje několik společností, které díky mezioborové spolupráci dokážou poskytnout komplexní řešení pro nejrůznější průmyslové realizace. Poskytujeme služby a produkty, které se navzájem prolínají a doplňují, což ve výsledku usnadní Váš projekt a ušetří Vaše náklady.