Produktové novinky

Getac F110 G6

23.09.2021

Průmyslové počítače a periferie

Výrobce odolných tabletů a notebooků, společnost Getac, připravila zcela novou generaci odolného 11,6“ tabletu Getac F110 G6. Tablet byl ještě více zodolněn vůči nárazům, vibracím a rázům. Splňuje vojenskou certifikaci s novým standardem MIL-STD-810H, což zaručuje extrémní provozuschopnost při pracovních teplotách od -29 ° C do + 63 ° C, navíc vyšší odolnost vůči pádu. Zároveň byla také vylepšena ochrana proti vniknutí kapalin s novým stupněm krytí IP66, který zaručuje úplnou odolnost proti prachu a lepší odolnost vůči vodě.

Nový plně robustní F110 G6 nabízí výkon a funkční rozmanitost komerčního počítače pro profesionály pracující v terénu nebo ve vozidle. Nová 6. generace přináší maximální odolnost, rychlost a nejmodernější možnost připojení, což jsou vlastnosti potřebné v cílených sektorech veřejné bezpečnosti, armády, poskytovatelů energie, surovin či v logistice.

Nový IPS displej s 11,6“ nabízí základní HD rozlišení 1920×1080 a jas 1000 nitů pro čitelnost i na přímém slunečním světle a uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Getac F110 G6 má vícedotykovou obrazovku, kterou je možné ovládat všemi desíti prsty, a to i v rukavicích. Tablet nabízí softwarovou i volitelně hardwarovou klávesnici a stylus nebo digitizér pro přesné poklepávání a posouvání.

Getac F110 G6 má skvělý výkon díky aktuálním a nejvýkonnějším mobilním procesorům 11. generace Intel® Core™, a to od i5-1135G7 až po i7-1185G7 vPro™. Navzdory faktu, že je „aktuálnost“ (pokud hovoříme o procesorech Intel) pomíjivá, přesto je jedenáctá generace u tabletu F110 technickým skvostem, který nabízí zákazníkům to nejnovější a nejlepší co je na trhu k dispozici. Nová verze 10nm procesu Intel představuje největší skok v rámci jedné technologie. Nový procesor podporuje PCIe 4.0, díky čemuž je tablet vybaven novými disky PCIe SSD, které pracují s daty téměř pětkrát rychleji než jeho předchůdce. Největší změnou v procesoru je nové grafické jádro s integrovanou grafikou Iris® Xe, která zabírá celou třetinu čipu, a je tedy jeho největší komponentou. 3D výkon grafiky byl navýšen a nabízí až 96 EU (grafické výpočetní jednotky), což je úroveň aktuálně lepšího low-endu v segmentu dedikovaných grafických čipů.

Bezpečnost se stává stále důležitější, proto Getac zvýšil její úroveň možným nasazením kamery podporující Windows Hello, přes níž se uživatelé mohou přihlásit do svých zařízení za méně než 1,5 sekundy, aniž by museli zadávat heslo nebo si sundávat rukavice. K dispozici je také čtečka otisků prstů nebo bezkontaktní čtečka RFID karet.
Tablet Getac F110 G6 nabízí nejnovější a nejrychlejší dostupné možnosti kabelového i bezdrátového připojení. Thunderbolt™ 4 (type-C) umožňuje sdílení dat s jinými zařízeními rychlostí až 40 Gb/s, bezdrátová komunikace je zajištěna modulem Wi-Fi 6 (802.11ax) a novým Bluetooth 5.2, který zlepšuje konektivitu s různými zařízeními LPWA (Low-Power Wide-Area), zatímco bezdrátová síť WAN s integrovaným přijímačem GPS/GLONASS (obsahující nejnovější modul Sierra Wireless) poskytuje pokročilou konektivitu pro WWAN rozhraní, včetně LTE-Advanced.

Největším nepřítelem mobilní výpočetní techniky je čas a limity životnosti baterie. Díky duálním hot-swap bateriím s technologií Lifesupport™ dosahuje Getac F110 G6 dlouhé životnosti při práci na baterie a to až 12 hodin, což postačuje pro celodenní práci bez přerušení.

Na pravé straně tabletu najdete čtyři programovatelná tlačítka například pro spouštění fotoaparátu, čtečky čárových kódů a zvýšení či snížení hlasitosti.

V neposlední řadě je třeba zmínit garanci Getac Bumper-to-Bumper, což je robustní záruka na 3 roky, která zahrnuje náhodné poškození tabletu jako standard.

Pokud potřebujete univerzální tablet, který vyhoví práci přinášející otřesy, nárazy, pády a nepříznivé počasí v podobě deště a mrazu, a to v nejdrsnějším terénu (jako jsou archeologické vykopávky v poušti nebo těžba ropy na plošinách v prostředí severního pólu), pak bude Getac F110 G6 ta nejlepší volba.

Specifikace
CPU 11. generace Intel® Core™ i5-1135G7 až i7-1185G7 vPro™
RAM 8GB DDR4 až na 32GB, SSD PCIe NVMe 256GB/512GB / 1TB
2 x HotSwap baterie Lion2640mAh
Kapacitní vícedotyková obrazovka 11,6″ IPS FHD (1920 x 1080)
1x FHD webkamera a 1x 8M pixelová zadní kamera s auto focusem
1x ThunderboltTM 4, 1x USB 3.2 Gen 2 Typ-A x 1
Wi-Fi 6 ; Bluetooth (v5.2); Volitelně: dedikované GPS, připojení 4G LTE, LAN
Pracovní teplota -29 až 63°C, váha 1,52 kg

Podívejte se také na naše PROJEKTOVÉ NOVINKY
a do sekce CO SE U NÁS DĚJE

ELVAC E-SHOP

Poskytujeme obchodně-technické a inženýrsko-dodavatelské služby v oblasti průmyslové automatizace, průmyslových a speciálních PC systémů, silnoproudé elektrotechniky a jednoúčelových strojů.

Odolná průmyslová výpočetní technika, komponenty a periferie

Komponenty a přístroje pro energetické soustavy

Průmyslová komunikace, převodníky, měření a sběr dat

Speciální monitory
a zařízení EIZO

Potřebujete poradit?

Napište nám.

Máte konkrétní otázku nebo potřebujete pomoci?
Jsme tu pro vás.

Kontaktní formulář

VYPLŇTE PROSÍM VAŠE ÚDAJE A MY SE VÁM BRZY OZVEME.


HLEDÁME NOVÉ
KOLEGY