Software

Software

ELVAC SOLUTIONS s.r.o. je ryze českou společností s vlastním vývojem aplikací a systémů, která poskytuje svým zákazníkům komplexní služby dle individuálních potřeb a přání. Jsme stabilní firma, která dodává softwarová řešení předním subjektům v oblasti letectví, automotive, lehkého průmyslu a potravinářství.

Společnost byla založena roku 2005 a patří do skupiny firem ELVAC. Naše pracovní úsilí zaměřujeme především na:

  • Řídící a monitorovací systémy postavené na platformě CitectScada
  • Vývoj a integrace MES systému
  • Systém pro řízení a evidenci údržby podniku, CMMS/EAM systém
  • Informační systémy, GIS systémy
  • Desktopová, webová a mobilní řešení na klíč

STÁHNĚTE SI KATALOG ŘEŠENÍ PRO VÝROBU

Naše klíčové produkty

TechIS-platforms
Systém TechIS
Je určen pro správu majetku,
plánování, řízení údržby a servisu (CMMS/EAM).
Zbavíme Vás problémů s řízením a plánováním podnikové údržby!
Více
desktop-pc-mockup-template-at-casual-office-2000_result
APSOLUT!
Je určen pro pokročilé plánování výroby (APS)
Advanced Planning and Scheduling
Více
PS_Alza-1
InfoPanels
Je mimořádně efektivní nástroj pro rychlou,
jednoduchou a spolehlivou prezentaci dat.
Mějte data v obraze se systémem InfoPanels.
Více

Proč si vybrat

Profesionalita a zkušenost

Každý z našich zaměstnanců je profesionálem ve svém oboru. Naše služby a produkty jsou výsledkem zkušeností a odborných znalostí, které sbíráme už více než 30 let. Nebojíme se výzev a vždy se snažíme najít řešení, které dostojí všem náročným požadavkům našich zákazníků.

Certifikace

Jsme držiteli několika certifikátů kvality a bezpečnosti. Vedle toho se řídíme souborem přísných vnitřních směrnic, které jsou navrženy s ohledem na maximální kvalitu a efektivitu naší práce. Všechny tyto normy jsou pravidelně kontrolovány interními a externími audity.

Komplexní řešení

Skupina ELVAC sdružuje několik společností, které díky mezioborové spolupráci dokážou poskytnout komplexní řešení pro nejrůznější průmyslové realizace. Poskytujeme služby a produkty, které se navzájem prolínají a doplňují, což ve výsledku usnadní Váš projekt a ušetří Vaše náklady.

DOZVĚDĚT SE VÍC

Služby

image_solutions_products_SCADA
ELVAC SOLUTIONS nabízí integrovanou sadu aplikací pro průmyslovou automatizaci a vizualizaci. Umožňuje budovat nové ovládací a monitorovací systémy a současně integrovat stávající.
ELVAC_solutions_products_MES
iMPROVE iT! je výrobní informační systém typu MES, který vám umožní integrovat všechna výrobní data a pomůže nastavit procesy pro zlepšování produktivity práce
image_solutions_products_CMMS_EAM
Nabízíme řešení CMMS (Computerized Maintenance Management System) / EAM (Enterprise Asset Management) systému. V oboru správa majetku, řízení a plánování podnikové úržby a servisu ELVAC SOLUTIONS s.r.o. kontinuálně vyvíjí systém TechIS.
ELVAC_solutions_products_inforrmation_systems
Nabízíme komplexní řešení podnikového informačního systému (ERP). Tento systém je určený pro organizace, které hledají řešení kompletně pokrývající celý výrobně provozní cyklus podniku.
ELVAC_solutions_products_turnkey_development
Využíváme dlouholeté a bohaté zkušenosti svých vývojových pracovníků z oblasti řídicích a monitorovacích systémů, informačních systémů a geografických informačních systémů k vytváření software „na klíč“.
ELVAC_solutions_products_geographic_systems
Tyto systémy jsou vyvíjeny a provozovány v rámci pokročilé GIS platformy, jejíž využití přináší celou řadu předností a jistot pro Vás i koncové uživatele vašich mapových aplikací.

Servisní služby

Pouhým zprovozněním systému naše práce nekončí. ELVAC SOLUTIONS s.r.o. poskytuje ke svým řešením kvalitní technickou podporu. Dle vašich potřeb poskytujeme servisní pohotovost v režimu 24/7. Můžete využívat naši službu hotline, která je určena jako podpora koncových uživatelů námi dodávaného software.  Můžete si také  vybrat z široké palety školení nebo váš systém doplnit o monitorování jeho klíčových částí.

Certifikace

Systém managementu jakosti pro vývoj, produkci, prodej a údržbu kontrolních, monitorovacích a informačních systémů. Certifikace ISO 9001 je zaměřená na management jakosti a představuje dnes celosvětově uznávaný standard, jehož zavedení je východiskem pro aplikaci dalších požadavků na systém řízení společnost.
Servis a podpora řídících, monitorovacích a informačních systémů Norma ISO 20000 je první celosvětový standard, který se speciálně vztahuje k managementu služeb IT a zaměřuje se na zlepšování kvality, zvyšování efektivity a snížení nákladů u IT procesů. ISO 20000, které vzešlo ze standardu BS 15000, popisuje integrovanou sadu procesů řízení pro poskytování služeb IT a obsahově se řídí ustanoveními IT Infrastructure Library (ITIL).

Aplikace a řešení technickoinformačních, průmyslových, monitorovacích a geografických informačních systémů

Norma ISO 12207 vytváří obecný rámec pro procesy životního cyklu softwaru s dobře definovanou terminologií, na níž se může softwarový průmysl odvolávat. Jsou zde obsaženy procesy, činnosti a úlohy, které se mají používat během poptávky po systému obsahující software, po samostatném softwarovém produktu, po softwarové službě a také během dodání, vývoje, provozování a údržby softwarových produktů.

Obchod, vývoj, dodávky a servis řídicích, monitorovacích a informačních systémů Norma ISO 27001 je mezinárodně platný standard, který definuje požadavky na systém managementu bezpečnosti informací, především pak řízení bezpečnosti důvěry informací pro zaměstnance, procesy, IT systémy a strategii firmy.
ELVAC SOLUTIONS s.r.o. patří do vysoce exkluzivní skupiny společností v České republice, která splňují nejpřísnější kritéria ekonomického hodnocení podle statistického prediktivního modelu Bisnode. Kredibilita společnosti dosahuje nejvyššího stupně AAA.
Oprávnění k vývoji, výrobě, instalacím, údržbě, opravám a modifikacím leteckých pozemních zařízení

ELVAC SOLUTIONS JE PARTNEREM

Microsoft Partner

LOXONE Silver Partner

HP Business partner

Citect

Philips