Produktové novinky

Odolný notebook Getac X600

Odolný notebook Getac X600

22.07.2022

Průmyslové počítače a periferie

Společnost Getac představuje novou plně odolnou mobilní pracovní stanici s úhlopříčkou 15,6″, která je navržena tak, aby poskytovala komplexní pracovní postupy pro mobilní příkazový computing, řízení a plánování v různých operačních prostředích.
Nový notebook X600 přináší velký skok ve výpočetním výkonu díky procesoru 11. generace Intel® Core™ i5 až i9 řady H, až 128 GB operační paměti a grafické kartě NVIDIA® Quadro® RTX3000.
Dva modely X600 a X600 Pro kombinují rozsáhlé možnosti rozšíření baterie a úložiště s kompaktním designem a nízkou hmotností, čímž nastavují novou laťku pro odolná řešení.

Bezkonkurenční výkon
Na počítači X600 běží nejnovější systém Windows 11 Pro a je vybaven procesory Intel® Core™ 11. generace (i5/i7/i9) řady H s integrovanou grafickou kartou Intel® UHD Graphics. Výsledkem je výjimečný výkon v různých datově a graficky náročných provozních scénářích, jako je řízení obrany, kontrola železničních tratí a analýza senzorů pro těžbu ropy a plynu.
Volitelná dedikovaná grafická karta NVIDIA® Quadro® RTX3000 zvýší grafický výkon na ještě vyšší úroveň, zatímco kapacita operační paměti až 128 GB zajišťuje bleskovou rychlost zpracování.

Vynikající rozšiřitelnost
Model X600 se může pochlubit výjimečnou rozšiřitelností, která odpovídá moderním požadavkům na data a pro interní úložiště podporuje až tři PCIe SSD disky o celkové kapacitě až 6 TB.
Model X600 Pro jde v rozšiřitelnosti ještě dál a je vybaven dvěma bateriemi vyměnitelnými za provozu a kapacitou pro další dvě baterie v prostoru pro média, které dohromady poskytují více než 240 Wh v jednom zařízení. Model X600 Pro je také vybaven sloty pro karty PCMCIA a Express a podporuje mechaniku DVD SuperDrive / volitelnou Blu-ray mechaniku, což ještě zvyšuje jeho možnosti v terénu i mimo něj.

Výkonné připojení a zabezpečení
Profesionálové pracující v terénu – například ti, kteří se účastní obranných operací – musí být schopni jasně a efektivně komunikovat, získávat informace, shromažďovat zpravodajská data a přijímat zásadní rozhodnutí bez ohledu na to, kde se nacházejí. Počítač X600 byl navržen s ohledem na tyto potřeby a je vybaven širokou škálou špičkových možností připojení, včetně duálního 2,5 GbE, Wi-Fi 6E, Bluetooth v5.2, volitelného dedikované GPS a volitelného 4G LTE modemu s integrovanou GPS. Zařízení je také vybaveno několika rozhraními vstupu a výstupu, jako jsou Thunderbolt™4, USB 3.2 Gen 2 Type-A, HDMI, DisplayPort, VGA a sériový port.
Model X600 rovněž obsahuje nejnovější funkce fyzického zabezpečení a ochrany dat. O bezpečnost citlivých informací se starají samošifrovací disky, čtečka čipových karet, čip TPM 2.0, technologie Intel® vPro™, volitelná autentizace pomocí obličeje Windows Hello a volitelná čtečka otisků prstů. Navíc je zde vestavěný slot pro zámek Kensington, který lze použít k ochraně zařízení proti krádeži.

Vysoce univerzální a mobilní
X600 se může pochlubit velkým 15,6″ FHD displejem s volitelným kapacitním 10-ti bodovým dotykovým ovládáním, a lze jej ovládat v nrazu, mokru nebo dokonce v rukavicích. Patentovaná technologie LumiBond® společnosti Getac také poskytuje vynikající barvy, kontrast a jas 1000 nitů, takže je displej snadno čitelný i na přímém slunečním světle.
Model X600 váží méně než 5 kg, což je na tak výkonné zařízení neuvěřitelně optimalizované, přičemž díky kompaktním rozměrům a dvěma bateriím vyměnitelným za provozu je ideální pro dlouhodobé používání v terénu. Podpora starších zařízení navíc znamená, že zákazníci mohou X600 používat v kombinaci s celou řadou svých stávajících periferních zařízení, a to hned po vybalení z krabice.
Plně odolná spolehlivost 
Stejně jako všechna zařízení Getac je i model X600 od základu konstruován jako odolný, aby odolal fyzickým nárazům, vysokým teplotám, vlhkosti a prachu, což zajišťuje nejvyšší úroveň výkonu a spolehlivosti při práci v terénu.
Odolné vlastnosti zahrnují plné krytí IP66, certifikaci MIL-STD-810HMIL-STD-461G a volitelnou certifikaci CID2 (ANSI/UL 12.12.91), odolnost proti vibracím a pádu z výšky 1,2 m a volitelnou odolnost proti solné mlze.
„Uvedením odolné mobilní pracovní stanice X600 společnost Getac opět zvyšuje laťku v oblasti odolných mobilních počítačů a přináší výkon na úrovni stolního počítače i výjimečnou spolehlivost v jednom kompletním balení.

NYNÍ JIŽ K DISPOZICI V NAŠEM E-SHOPU:

100503250310  Getac X600-Basic_XR1166CSBDCA

100503250311  Getac X600-i7_XR2166CSBDCA

100503250320  Getac X600-Pro_XR3P76CSBDKC

 

Podívejte se také na naše PROJEKTOVÉ NOVINKY
a do sekce CO SE U NÁS DĚJE

ELVAC E-SHOP

Poskytujeme obchodně-technické a inženýrsko-dodavatelské služby v oblasti průmyslové automatizace, průmyslových a speciálních PC systémů, silnoproudé elektrotechniky a jednoúčelových strojů.

Odolná průmyslová výpočetní technika, komponenty a periferie

Komponenty a přístroje pro energetické soustavy

Průmyslová komunikace, převodníky, měření a sběr dat

Speciální monitory
a zařízení EIZO

Potřebujete poradit?

Napište nám.

Máte konkrétní otázku nebo potřebujete pomoci?
Jsme tu pro vás.

Kontaktní formulář

VYPLŇTE PROSÍM VAŠE ÚDAJE A MY SE VÁM BRZY OZVEME.


HLEDÁME NOVÉ
KOLEGY