Novinky

V této sekci naleznete informace a zajímavosti o produktech, které jsme právě zařadili do E-Shopu.
Bližší informace o dodavatelích produktů naleznete v sekci Dodavatelé.

18. července 2019

RUGGON SOL PA501

RuggON Corporation, lídr v oblasti designu a výroby odolných počítačů, uvádí na trh svůj nejnovější 
robustní Android tablet SOL PA501. 
RuggON SOL PA501 je vlajková loď určená pro profesionály pracující v terénu, např. pro požárníky a příslušníky záchranných a obranných složek. 
Tablet nabízí výjimečný výkon, vynikající komunikační schopnosti a nadstandardní životnost baterie.
Výrobce tablet osadil procesorem Qualcomm™ Snapdragon™ 660, 3 GB operační paměti RAM a uložištěm s kapacitou 32 GB pro uživatelská data. Jako operační systém je použit Android™ 9 Pie.
Tablet SOL PA501 má rovněž předinstalovaou utilitu RuggON DashON, která zaručuje stabilitu a vyladění tabletu při běhu na plný výkon.
Obrazovka tabletu SOL PA501 je vybavena 10,1“ displejem TFT Gorilla Glass™ s rozlišením 1920x1200 pixelů, jasem 1000 nitů a podporou stmívání, které se přizpůsobuje světelným podmínkám okolí.
Desetibodový dotykový kapacitní displej lze ovládat i v dešti nebo v pracovních rukavicích.
Režim Stealth inteligentně vypne displej a všechna LED světla, interní reproduktory a komunikaci, což okolním uživatelům zabrání odhalit vaše umístění během kritických misí. 
Tablet RuggON SOL PA501 se Vám neočekávaně nevypne, neboť disponuje baterii s dlouhou výdrži, která poskytne nepřetržitou pracovní dobu až 13 hodin a je vyměnitelná za provozu. 
Jako všechny tablety RuggON je i SOL PA501 certifikován podle standardů IP65 a MIL-STD-810G a je odolný vůči pádu z výšky 1,5 metru. Tablet je určen do náročných pracovních podmínek a snese široký rozsah provozních teplot od -20° C do 60° C.
Konektivitu RuggONu SOL PA501 zajišťuje Bluetooth 5.0, Wi-Fi 802.11 2x2 MU-MIMO, podpora 4G LTE sítí a GPS navigace, případně i volitelně vestavěné NFC. Podpora dual-SIM technologie a hot-swap design zaručují bezproblémové 4G připojení během celé pracovní směny. 
Výrobce RuggON nabízí k tabletu možnost rozšíření o modul NFC + SmartCard 2-in-1 a čtečku 2D čárových kódů s možností optického rozpoznávání znaků (OCR). Společně s doplňky a periferiemi jako jsou odnímatelná klávesnice, dokovací stanice pro vozidla, popruh na ruce atd., lze přeměnit tento tablet v účinný nástroj, který vám pomůže splnit náročné úkoly v terénu.
Komponenty tabletu SOL PA501 jsou nejvyššího průmyslového standardu a poskytují bezkonkurenční výkon a spolehlivou funkčnost.

100502620130    ruggON PA-501 II, Android 9.0    43.440 kč
Výše uvedené ceny jsou doporučené koncové bez DPH.