ELVAC SOLUTIONS s.r.o.

ELVAC Software

ELVAC SOLUTIONS s.r.o. je ryze českou společností s vlastním vývojem aplikací a systémů, která poskytuje svým zákazníkům komplexní služby dle individuálních potřeb a přání. Jsme stabilní firma, která dodává softwarová řešení předním subjektům v oblasti letectví, automotive, lehkého průmyslu a potravinářství.

Nebojte se zlepšení a vyzkoušejte efektivní řešení od profesionálů! Kontaktujte nás.

Společnost byla založena roku 2005 a patří do skupiny firem ELVAC. Naše pracovní úsilí zaměřujeme především na:

  • Řídící a monitorovací systémy postavené na platformě CitectScada
  • Vývoj a integrace MES systému
  • Systém pro řízení a evidenci údržby podniku, CMMS/EAM systém
  • Informační systémy, GIS systémy
  • Desktopová, webová a mobilní řešení na klíč

Katalogy
ES Katalog řešení pro výrobu

Pouhým zprovozněním systému naše práce nekončí. ELVAC SOLUTIONS s.r.o. poskytuje ke svým řešením kvalitní technickou podporu. Dle vašich potřeb poskytujeme servisní pohotovost v režimu 24/7. Můžete využívat naši službu hotline, která je určena jako podpora koncových uživatelů námi dodávaného software.  Můžete si také  vybrat z široké palety školení nebo váš systém doplnit o monitorování jeho klíčových částí.

Dotace - Program TAČR THÉTA
Vývoj systému pro autonomní analýzu poruchových záznamů v distribučních soustavách

Certifikace:

ISO 9001

ISO 9001

Systém managementu jakosti pro vývoj, produkci, prodej a údržbu kontrolních, monitorovacích a informačních systémů.

Certifikace ISO 9001 je zaměřená na management jakosti a představuje dnes celosvětově uznávaný standard, jehož zavedení je východiskem pro aplikaci dalších požadavků na systém řízení společnost.

certifikt003

ISO 20000

Servis a podpora řídících, monitorovacích a informačních systémů

Norma ISO 20000 je první celosvětový standard, který se speciálně vztahuje k managementu služeb IT a zaměřuje se na zlepšování kvality, zvyšování efektivity a snížení nákladů u IT procesů. ISO 20000, které vzešlo ze standardu BS 15000, popisuje integrovanou sadu procesů řízení pro poskytování služeb IT a obsahově se řídí ustanoveními IT Infrastructure Library (ITIL).

Certifikát ISO 12207

ISO 12207

Aplikace a řešení technickoinformačních, průmyslových, monitorovacích a geografických informačních systémů

Norma ISO 12207 vytváří obecný rámec pro procesy životního cyklu softwaru s dobře definovanou terminologií, na níž se může softwarový průmysl odvolávat. Jsou zde obsaženy procesy, činnosti a úlohy, které se mají používat během poptávky po systému obsahujícím software, po samostatném softwarovém produktu, po softwarové službě a také během dodání, vývoje, provozování a údržby softwarových produktů.

certifikt004

ISO 27001

Obchod, vývoj, dodávky a servis řídicích, monitorovacích a informačních systémů

Norma ISO 27001 je mezinárodně platný standard, který definuje požadavky na systém managementu bezpečnosti informací, především pak řízení bezpečnosti důvěry informací pro zaměstnance, procesy, IT systémy a strategii firmy.

certifikt001

Hodnocení nejvyšší důvěryhodnosti

ELVAC SOLUTIONS s.r.o. patří do vysoce exkluzivní skupiny společností v České republice, které splňují nejpřísnější kritéria ekonomického hodnocení podle statistického prediktivního modelu Bisnode. Kredibilita společnosti dosahuje nejvyššího stupně AAA.

 

certifikt001

Certifikace Úřadu pro civilní letectví

Oprávnění k vývoji, výrobě, instalacím, údržbě, opravám a modifikacím leteckých pozemních zařízení

ELVAC SOLUTIONS JE PARTNEREM: