Servis a technická podpora | ELVAC a.s.

Servis a technická podpora

Díky detailní znalosti nabízených produktů a dlouhodobým vlastním zkušenostem získaných při jejich nasazování, provozování a servisu jsme schopni nacházet optimální řešení nejen z hlediska technických parametrů, ale i ceny. 

Již ve fázi nabídky jsme připraveni se podílet na výběru vhodných komponentů a hledat co nejefektivnější způsob jejich nasazení. Máme v praxi odzkoušenu řadu typových řešení. Jejich využitím můžeme přispět ke zkrácení doby realizace, snížení celkových nákladů a minimalizaci rizik.

Máte-li jakýkoliv dotaz k servisním úkonům, či možnostem technické podpory, pak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Pošlete nezávaznou poptávku

Za samozřejmé považujeme zajištění záručního a pozáručního servisu dodaného zařízení.

Servisní služby zajišťujeme v několika úrovních: 

  • vlastním servisem
  • prostřednictvím servisních organizací našich dodavatelů
  • případným zaškolením odborných pracovníků zákazníka

Služby k průmyslovým PC systémům

Prodloužení záruky až na 5 let, po dobu kterých Vám garantujeme naši bezplatnou péči o Váš počítač!

Cena služby je kalkulována podle prodejní ceny počítače a začíná již na 1500 Kč ročně, popřípadě na 3000 Kč za 5. rok. Službu je možno dokoupit k počítači i dodatečně, během trvání standardní záruky.
Služba zaručující provádění servisního zásahu v místě nasazení počítače na celém území ČR a SR. V případě zakoupení služby garantujeme provedení servisního zásahu nejpozději do 5. dne od nahlášení závady. Službu je možno dokoupit i dodatečně, v případě kombinace se službou LONG LIFE až na 5 let. Cena začíná na 1900 Kč.
Služba zaručující provedení servisního zásahu nejpozději následující pracovní den v místě nasazení počítače na území ČR a SR. Lze dokoupit i ke staršímu počítači, cena služby se odvíjí od ceny sestavy.
Služba zaručující provedení servisního zásahu do 8 hodin v místě nasazení počítače na území ČR a SR. Lze dokoupit k počítači i dodatečně, cena služby závisí na prodejní ceně počítače.
Nabízíme Vám kompletní mechanické vyčištění počítače, výměnu filtračních vložek a otestování kritických součástek PC, díky kterému můžete předejít poruše. Můžete zakoupit i dílčí profylaktické služby zaměřené na jednotlivé části systému.
Acronis software a vytvoření image.

MOŽNO DOKOUPIT I KE STARŠÍM POČÍTAČŮM

 

 Podrobné informace k servisním službám